NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
English version

 

 

 

 

 

 

 

           
  :: I N S T R U M E N T Y    M U Z Y C Z N E ::    
       
           
  SPRING TUBE:  Zawodowy instrument burzowy wyprodukowany z dbałością w każdym szczególe. Doskonały dźwięk imitujący odgłosy burzy. "Sping-tube" jest źródłem stałego dźwięku lub efektu dźwiękowego. Należy do grupy tak zwanych przeszkadzajek perkusyjnych i stanowi bardzo oryginalny instrument w zbiorach. Wzbogaca wyposażenie muzyka i jest jednym z ciekawszych instrumentów akustycznych, który prezentuje się niezwykle widowiskowo na scenie jak i w studiu.

Instrument wyprodukowany z bardzo dobrej jakości materiałów. Tuba utwardzona przez co instrument odpowiednio się wybrzmiewa. Zastosowana membrana to najwyższej jakości produkt REMO Fiberskyn. Sprężyna produkowana specjalnie do tego instrumentu, hartowana i uszlachetniona. Całość opatrzona efektowną grafiką i blaszką znamionową producenta.

W sprzedaży w czterech różnych średnicach. Istnieje możliwość wyprodukowania instrumentu na specjalne życzenie (ustalenie odpowiednich średnic i długości instrumentu, zastosowanie określonych długości sprężyn itp..). Służymy swoją pomocą i doświadczeniem w uzyskaniu jak najlepszego efektu końcowego. Zamówienia specjalne realizowane są drogą indywidualnych negocjacji.

     
           
           
  SPRING TUBE 1"      
  Rozmiar 1" : średnica 3 cm, długość 25 cm.      
 

Najcieńszy oferowany instrument, charakteryzujący się niezwykłą barwą, wysokim dźwiękiem przypominającym analogowe brzmienie starych syntezatorów. Efektowny instrument którego barwa może stanowić efekt dźwiękowy który zawsze i wszędzie można użyć.

     
  cena:  29 zł Oto próbka mp3:       
    SpringTube_1   (dźwięk nagrany mikrofonem/bez efektów)      
   
           
  SPRING TUBE 2"      
Rozmiar 2" : średnica 5 cm, długość 25 cm.  
 

Drugi z grupy cienkich instrumentów burzowych a zarazem najpopularniejszy model cieszący się największym zainteresowaniem. Uniwersalnego zastosowania dźwięk tworzony przy pomocy tego modelu może stanowić efekt dźwiękowy jak i spokojny podkład przy delikatnej i równomiernej grze na instrumencie.

     
  cena:  39 zł Oto próbka mp3:       
    SpringTube_2   (dźwięk nagrany mikrofonem/bez efektów)      
   
           
  SPRING TUBE 3"      
Rozmiar 3" : średnica 7,5 cm, długość 25 cm.  
 

Model średni o nieco większej średnicy prezentuje się bardzo widowiskowo i brzmi potężnie, głośne i donośne tonacje o bardziej niskich częstotliwościach świetnie wypełniają muzykę, Średnica na tyle duża że bez przeszkód można przymocować mikrofon kontaktowy i nagrywać dźwięk bezpośrednio z membrany lub tuby w studiu nagrań. Lub wykorzystywać instrument na scenie.

     
  cena:  49 zł Oto próbka mp3:       
    SpringTube_3   (dźwięk nagrany mikrofonem/bez efektów)      
   
           
  SPRING TUBE 4"      
Rozmiar 4" : średnica 10 cm, długość 25 cm.  

Największej średnicy model instrumentu burzowego. Niskie, głośne i potężne brzmienie szczególnie często wykorzystywane w różnego rodzaju podkładach. Efekty dźwiękowe uzyskiwane na tym instrumencie są bardzo zróżnicowane, przez natężenie i intensywność ruchów uzyskujemy sporą paletę ciekawych dźwięków i efektów. Duża  średnica do której można przymocować mikrofon kontaktowy i nagrywać dźwięk bezpośrednio z membrany lub tuby w studiu nagrań. Lub wykorzystywać instrument na scenie. 

 
cena:  59 zł Oto próbka mp3:   
SpringTube_4   (dźwięk nagrany mikrofonem/bez efektów)  
   
           
  SPRING TUBE zestaw      
 

Zestaw wszystkich czterech instrumentów zapewniający duży wachlarz efektów dźwiękowych i barw do wykorzystywania na setki różnych sposobów. Przy grze na takich instrumentach tylko wyobraźnia nas ogranicza. Zestaw składa się z czterech instrumentów o rozmiarach 1", 2", 3" oraz 4".  Wysyłamy w dobrze zabezpieczonej paczce!

     
  cena:  149 zł Oto próbka mp3:       
    SpringTube_1234  (tak brzmi cały zestaw / bez żadnej obróbki i efektów)      
           
           
           
NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2016