NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
  :: A R C H I W U M ::  
         
     
 

 

 

 

 

bop 6.2  BRANDKOMMANDO / CAVUM ORIS - "Seweral Words"  CDR 2008 /power electronics, noise / special packing/

Split dwóch przedstawicieli ostrego gatunku. Polskiego projektu BRANDKOMMANDO oraz bułgarskiego CAVUM ORIS. Czasy współczesne dostarczają wiele tematów, które wykorzystują artyści w swojej twórczości, jednak na „Several Words” poruszono tematy z przed kilku wieków. Projekty przedstawiły swoje wizje na tematy inkwizycji, torturowania, prześladowania i wszystkiego czym praktykowali się ‘święci’ inkwizytorzy. Płyta jest jak próba rozgrzanego żelaza!

Ponad 50 minut hałasów z gatunku Power Electronics. BRANDKOMMANDO przedstawił nieco delikatniejsze oblicze, industrialne i eksperymentalnie, ale nie pozbawione wokali. CAVUM ORIS to ostry i dający kopa power electronics!

Wydawnictwo niekonwencjonalne. Płyta wydana w postaci książeczki – czarna tektura plus drukowana wkładka. W środku okładka z naklejonymi zdjęciami w nietypowym formacie. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem, znajduje się w kopercie foliowej. Całość zabezpieczona czerwoną i zadrukowana obwolutą. Nakład limitowany, ręcznie produkowany w nakładzie 99 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 6.1  VILGOĆ / SEKTOR X - "Odejdź"  3'CDR 2009 /power electronics, noise / special packing/

Split dwóch polskich projektów z kręgu ekstremalnego hałasu: power electronics. Znany wrocławski lider nie daje odetchnąć nawet na moment w swojej części płyty. Ekspresyjne i dynamiczne utworów, charakterystyczny wokal, muzyka ostra jak brzytwa! SEKTOR X odpowiedzialny za drugą część płyty prezentuje bardzo dewastacyjny i druzgocący popis swych umiejętności, brutalnie i ekstremalnie zniekształca dzięki łącząc wszystko z ortodoksyjnym wokalem!

Bardzo ostry power eclectronics, 20 minut muzyki, po dwa utwory każdego projektu.

Wydawnictwo niekonwencjonalne. Płyta wydana z drukowaną tekturową okładką o wymiarach 150 x 300 mm. Okładka składana na trzy części. 3 calowa płyta CDR z nadrukiem. Całość zafoliowana. Nakład limitowany, ręcznie produkowany i numerowany w nakładzie 99 sztuk.   NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 6.0  PERISKOP - "Periskopes" CDR 2008 / avangarde music, neo-cabaret, experimental /

”…Jest godne uwagi, jak w zetknięciu z niezwykłym tym człowiekiem rzeczy wszystkie cofały się niejako do korzenia swego bytu, odbudowywały swe zjawisko aż do metafizycznego jądra, wracały niejako do pierwotnej idei, ażeby w tym punkcie sprzeniewierzyć się jej i przechylić w te wątpliwe, ryzykowne i dwuznaczne regiony, które nazwiemy tu krótko regionami wielkiej herezji. Nasz herezjarcha szedł wśród rzeczy jak magnetyzer, zarażając je i uwodząc swym niebezpiecznym czarem. Czy mam nazwać i Paulinę jego ofiarą? Stała się ona w owych dniach jego uczennicą, adeptką jego teoryj, modelem jego eksperymentów…” Traktat o Manekinach. Bruno Schulz

Debiutancki album polskiego projektu PERISKOP. 19 utworów / 53 minuty.

Wydawnictwo niekonwencjonalne. Płyta wydana w drukowanej tekturze składanej na trzy części. Ozdobiona pracami artystycznymi Stanisława Matsilewicha i wykonana według jego projektu graficznego. Dodatkowo do każdego egzemplarza dołożone dwie prace z czterech różnych. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem, która za pomocą gumki mocującej utwierdzona jest na tekturowej okładce. Całość zabezpieczona i zafoliowana. Nakład limitowany, ręcznie produkowany w nakładzie 100 sztuk.   NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 5.6  MULTIPOINT INJECTOR  "Disseminator" CDR 2008 / dark industrial / ambient with analog experimental sounds! /

Od 1961 roku, kiedy pierwszy człowiek znalazł się w kosmosie rozpędziła się regularna eksploracja przez załogowe i bezzałogowe obiekty. Kosmos i przestrzeń stała się polem do badań, oraz zgłębiania wiedzy na temat Ziemi. Ale także zapewnienie przetrwania ludzkości. Płyta "Disseminator" jest eksperymentalną próbą wniknięcia w strefę pozaziemską. Muzyczny obraz eksploracji i humanizacji kosmosu.

MULTIPOINT INJECTOR to autorski projekt muzyczny Absteiner'a z projektu :WULGATA:. Na swoim koncie ma już kilka zarejestrowanych płyt. "Disseminator" to pierwsza płyta wydana poza rodzimymi inicjatywami F4F i Mizantrophy Records. Ponad 65 minutowa podróż zawierająca mieszankę różnych gatunków i eksperymentalnych dźwięków. Spokojne, pulsacyjne i porozciągane struktury dźwiękowe. 

Niekonwencjonalnie wydana płyta, wykonana z pasa tektury o wymiarach 450 x 180 mm, składana na trzy części i oklejona dodatkowo kolorowymi fotografiami! Profesjonalnie wykonana płyta CDR z nadrukiem. Całość ręcznie składana i numerowana do 150 sztuk!!   NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 5.4  DIABOLUS OPUM Act IV   DARKNESS AND SILENCE - "The Traumatization and Torture of The Victim" CDR 2009 / dark diabolical ambient /

Czwarty akt z sześcioaktowej serii DIABOLUS OPUM, która zostanie wydana w nakładzie limitowanym 666 sztuk. Składać się będzie z sześciu aktów po 111 sztuk każdy, tak że łączna liczba 6 aktów wyniesie 666 sztuk.

Na czwartym akcie mamy przyjemność przedstawić DARKNESS and SILENCE, polskiego projektu rozpoznawalnego w niektórych kręgach mrocznej muzyki dark ambientowej. Projekt ma na koncie wiele nagrań i płyt. Jednak po raz pierwszy można zapoznać się z nim na fizycznym nośniku dźwięku. Płyta "The Traumatization and Torture of The Victim" to 50 minutowa mroczna dark ambientowa muzyka. Czarne i ciężkie brzmienia, trochę chorych i perwersyjnych dźwięków, duża dawka grozy i przerażających odgłosów.

Płyta wydana niekonwencjonalnie. Pas czarnej tektury oklejony fotografiami przedstawiającymi okładki płyty, składany na trzy części. Do tego czerwona obwoluta charakterystyczna na wszystkie sześć aktów. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem i mocowana na specjalną gumkę do czarnego pasa tektury. Całość ręcznie składana i numerowana – od 334 do 444 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 5.3  DIABOLUS OPUM Act III   PENEMUE - "The Observers" CDR 2009 / dark diabolical ambient /

Trzeci akt z sześcioaktowej serii DIABOLUS OPUM, która zostanie wydana w nakładzie limitowanym 666 sztuk. Składać się będzie z sześciu aktów po 111 sztuk każdy, tak że łączna liczba 6 aktów wyniesie 666 sztuk.

PENEMUE to polski projekt Abstainer’a znanego z projektu :WULGATA:. Płyta "The Observers" prezentuje bardzo mroczne odgłosy i przerażające dźwięki, oraz sample. To zdecydowanie mroczny dark ambient wpisujący się idealnie w serię Diabolus Opum. 60 minutowa płyta w której najróżniejszych piekielnych dźwięków, diabelskich odgłosów nie brakuje!

Płyta wydana niekonwencjonalnie. Pas czarnej tektury oklejony fotografiami przedstawiającymi okładki płyty, składany na trzy części. Do tego czerwona obwoluta charakterystyczna na wszystkie sześć aktów. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem i mocowana na specjalną gumkę do czarnego pasa tektury. Całość ręcznie składana i numerowana – od 223 do 333 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 4.9  VILGOĆ - "Wypełnienie" CDR 2007  /power electronics / noise/

Znany polski przedstawiciel ekstremalnej elektroniki. Power Electronics który miażdży intensywnością swoich fal dźwiękowych. Sprzężenia mikrofonowe, przestery, hardcore noise, ekspresja i mega ostry wokal!  Mieszanka takich hałasów które nie jeden głośnik wypier…lą na orbitę!!! Vilgoć to genialny projekt koncertowy który swoją ekspresją i emocjami potrafi zdewastować umysły słuchaczy. Na płycie „Wypełnienie” trwającej ponad 33 minuty Sebastian – twórca projektu VILGOĆ daje popis swych umiejętności!

Niekonwencjonalnie wydane płyta, pasek czarnej tektury składany na cztery części i wyklejony drukowanymi tekturami różnych kształtów. Na froncie naklejony cover zaprojektowany przez Katarzynę Kamińską. Płyta CDR z projesfonalnym żółtym nadrukiem. Całość ręcznie sklejana i numerowana do 150 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 4.8  DIABOLUS OPUM Act II   ABYSS - "Mental self-destruction" CDR 2007 / dark diabolical ambient /

Drugi akt z sześcioaktowej serii DIABOLUS OPUM, która zostanie wydana w nakładzie limitowanym 666 sztuk. Składać się będzie z sześciu aktów po 111 sztuk każdy, tak że łączna liczba 6 aktów wyniesie 666 sztuk.

ABYSS to polski przedstawiciel mrocznych i diabolicznych dźwięków. 56 minutowa płyta prezentująca smolisty i czarny klimat. Niskie i ciężkie brzmienia, przerażające dźwięki, mocne uderzenia, stukoty i odgłosy z piekła rodem. Muzyka charakterystyczna dla nurtu jakim podąża wcześniej wydawany diaboliczny projekt MROK. Ciężki i mroczny Dark Ambient. Jedna z najbardziej piekielnych płyt w Beast Of Prey!

Płyta wydana niekonwencjonalnie. Pas czarnej tektury oklejony fotografiami przedstawiającymi okładki płyty, składany na trzy części. Do tego czerwona obwoluta charakterystyczna na wszystkie sześć aktów. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem i mocowana na specjalną gumkę do czarnego pasa tektury. Całość ręcznie składana i numerowana – od 112 do 222 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 4.6  DIABOLUS OPUM Act I   ACRYBIA - "Death, Birth and Marriage" CDR 2007  / ritual industrial /

Pierwszy akt z sześcioaktowej serii DIABOLUS OPUM, która zostanie wydana w nakładzie limitowanym 666 sztuk. Składać się będzie z sześciu aktów po 111 sztuk każdy, tak że łączna liczba 6 aktów wyniesie 666 sztuk. Serię rozpoczyna polski projekt ACRYBIA.

ACRYBIA to nowy projekt Shadocka, twórcy projektu Arkham. Tym razem Shadock zgłębia tajniki industrialne z dużym naciskiem na rytualizm, magię i Crowley’owskie obrzędy co w muzyce odbija się delikatnym dronem i minimalizmem ale bez przesady, płyta jest urozmaicona. 66 minut muzyki! Shadock nie kryje swoich fascynacji muzyką COIL co delikatnie słychać w twórczości Acrybia. Z cała pewnością sympatycy wspomnianego COIL, szczególnie „Musick To Play In The Dark” będą usatysfakcjonowani tą płytą!

Płyta wydana niekonwencjonalnie. Pas czarnej tektury oklejony fotografiami przedstawiającymi okładki płyty, składany na trzy części. Do tego czerwona obwoluta charakterystyczna na wszystkie sześć aktów. Płyta CDR z profesjonalnym nadrukiem i mocowana na specjalną gumkę do czarnego pasa tektury. Całość ręcznie składana i numerowana – od 1 do 111 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

 

bop 4.5  KREPULEC - "New Radical"  CD 2007    /martial / neofolk / industrial/

Album KREPULEC, ponad 40 minut muzyki w klimatach militarno neo-folkowych i industrialnych. Duża porcja melodii, akordeonów, bębnów i gitar akustycznych.  "New Radical" to płyta mieszająca gatunki, nowy radykalny styl. Koncepcyjnie sięgająca w czasy powojenne, charakterystyka "nowych" czasów, budowy nowych sojuszów na fundamencie wspólnej walki dla dobra kraju i narodu. "New Radical" to nowy obraz rzeczywistości jaki budował się po burzliwym okresie wyczerpujących walk i determinacji. Obraz czasów i zmian jakie dokonywał człowiek budując "nowy" system. Niekonwencjonalnie wydana płyta, pas rozkładanej drukowanej tektury. Po złożeniu do formatu 13 x 18 cm okładka jest owinięta dodatkową drukowaną opaską. Na opaskach nadrukowane są cztery różne cytaty historyczne z czasów budowy "nowego" systemu. Całość zafoliowana. NAKŁAD WYPRZEDANY.

Album KREPULEC "New Radical" wydana w formie kolekcjonerskiego boksu w nakładzie limitowanym do 150 sztuk. Zawiera dodatkowo dwie płyty. Pierwsza płytę KREPULEC "Krępulec" oraz dodatkową płytę na której znajduje się utwór "Parabellum" + dwa wcześniej niepublikowane utwory. Wydawnictwo niekonwencjonalne którego opakowaniem jest wojskowe etuii na narzędzia medyczne. Na froncie znajduje się nadruk "KREPULEC New Radical" wykonany w trzech różnych kolorach - czarnym, ciemno brązowym oraz ciemno zielonym. W środku znajdują się trzy płyty "New Radical" CD + "Krepulec" CDR + "Parabellum and bonus tracks" CDR. Do tego dodatkowe elementy graficzne, trzy plakaty propagandowe formatu A4, trzy fotografie wykonane w sepii starą techniką, oraz dwie dodatkowe fotografie graficzne.  Całość ręcznie wykonana i limitowana do 150 sztuk!   <edycja limitowana - WYPRZEDANA>

 
     
 

 

 

 

bop 4.2  RED MOTH - "Red World"  CDR 2007    /harsh noise/

Debiutancka płytka polskiego projektu RED MOTH.  35 minutowa ostra jazda dla miłośników ekstremalnych hałasów. Dewastacja i chaos od eksperymentalnych dźwięków po miażdżące fale, modulacje i przestery.

„Red World” to płyta obrazująca zastraszająco chaotyczny rozwój ziemi, ludzi i ich szaleńczej gonitwie. Dyktatura świata pobudza u ludzi zdobywanie pieniędzy, zysków, ziemi oraz władzy nad innymi. Gorączka rozwoju w każdej dziedzinie życia doprowadza także do wypaczeń społecznych, kulturowych, emocjonalnych i duchowych. Projekt RED MOTH przez ekstremalne dźwięki interpretuje własne spostrzeżenia dotyczące chaosu tej ziemi.

Płyta wydana niekonwencjonalnie, surowa okładka wycięta w kształcie krzyża z grubej makulaturowej tektury. Na froncie nalepiona fotografia przedstawiająca cover płyty. W środku dodatkowa wkładka, płyta mocowana na plastikowym elemencie mocującym. Całość złożona w kwadrat 15 x 15 cm, owinięta specjalnym drutem i zafoliowana. Płyta ręcznie składana i numerowana do 150 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 3.9  DROIN - "Time to Reconsider"  CDR 2007    /dark and death industrial / ambient/

“Time to Reconsider” jest płytą stworzoną przez polski projekt DROIN w klimacie mrocznego industrialu z zabarwieniem wojennym. Dark Martial Ambient – ponad 60 minut muzyki.   Wszelkie działania militarne i zbrojne odciskają piętno w twórczości muzycznej którym także i DROIN nie pozostaje obojętny. Tworzy industrialną wizje muzyczną do obrazów najbardziej przerażających i ciemny, które goszczą w sercach walczących żołnierzy.

Płyta wydana niekonwencjonalnie -  format 13 x 15 cm, okładka drukowana na pasku tektury długości 45 cm. Składana na trzy części z dodatkowo wklejanym papierem materiałowym z ozdobną fakturą, płyta mocowana na gumowym krążku. Całość zafoliowana i ręcznie numerowana w nakładzie limitowanym 2oo sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 3.8  ATUM / ROTO VISAGE - "Syndrom Cotarda"  CDR 2007   /dark ambient/

Split dwóch przedstawicieli mrocznych dźwięków. Poznany z wcześniejszych wydawnictw dark ambientowy projekt ATUM wspólnie z amerykańskim projektem darkowym ROTO VISAGE stworzył ponad 40 minutowy krążek prezentujący ciężki i grobowy dark ambient jak tytułowy syndrom. Syndrom Cotarda - przekonanie o śmierci za życia, przekonanie że się nie żyje, przekonanie o własnym nieistnieniu i życiu w złudzeniu utraty części ciała, krwi lub organów wewnętrznych. Syndrom Cotarda to także przekonanie o tym, że się nie widzi niektórych części własnego ciała! To niezwykłą chorobę uważaną za ekstremalny zespół psychologiczny w badaniach nad zagadkami mózgu, Jules Cotard opisał już w 1880 roku.

Płyta wydana niekonwencjonalnie -  format 13 x 18 cm, okładka drukowana na tekturach, sklejana i wycinana. Całość składa się z dwóch oddzielnych części wsuwanych w siebie. Pierwsza część stanowi drukowaną obwolutę z wyciętym otworem z tyłu okładki. Druga część to składana na połowę wkładka na której płyta mocowana jest na gumowym krążku. Całość zafoliowana i ręcznie numerowana w nakładzie limitowanym 2oo sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 3.7  ISOTHESIS - "Cocoon of the Red Light"  CDR 2007  /dark and deep ambient/

Francuski projekt ISOTHESIS na swojej płycie “Cocoon Of The Read Light” zaprezentował interesujący dark ambient. Spokojne ale przerażające dźwięki tworzą narastający klimat. Różne kompozycje które charakteryzują się bardzo dobrymi brzmieniami współgrają ze sobą bardzo spójnie i łączą w całość "Cocoon of the Red Light". “Czerwona Mgła” - pasożyt układu pokarmowego który silnie oddziałuje na układ nerwowy i mózg nosiciela. ISOTHESIS – ma wygląd czarnych glist o długości do kilku centymetrów i szerokości do pół centymetra… 

Płyta wydana niekonwencjonalnie -  format 15 x 15 cm, okładka składana z czarnej i czerwonej tektury. Okładka tworzy kształt tekturowej saszetki z czarnej tektury owiniętej paskiem z czerwonej tektury. W środku znajdują się trzy fotografie zaprojektowane przez ISOTHESIS wraz z profesjonalnie wykonaną płytą CDR. Całość zafoliowana i ręcznie numerowana w nakładzie limitowanym 2oo sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 3.6  BRANDKOMMANDO "Nasz Ukochany Kraj" CDR 2006  /power harsh noise/

Płyta BRANDKOMMANDO „Nasz Ukochany Kraj” to 50 minutowa dewastacja, ekstremalnie przedstawiona sytuacja polityczna i świat który nas otacza. Power electronics / Nosie. Nie ma zmiłuj, ostro, bezpośrednio i prosto w twarz!!

Niekonwencjonalne wydanie:  Opakowanie wykonane z białego tworzywa sztucznego składane na trzy części do formatu 150 x 150 mm. W środku wklejony element mocujący płytę. Tworzywo oklejone drukowanymi wkładkami. Całość zafoliowana, ręcznie numerowana do 200 sztuk. Profesjonalnie wykonana płyta CDR. NAKŁAD WYPRZEDANY.

 
     
   

bop 3.3   DEAD FACTORY / ATUM - “Strefa”  CDR 2006  /dark ambient / dark industrial/

Split dwóch polskich przedstawicieli sceny dark industrialnej. Zimne i mroczne połączenie przemysłu, hali fabrycznych z muzyczną przestrzenią tworząc ponad 50 minutową „Strefę”

Niekonwencjonalne wydanie:  Format 150 x 140 mm. Wykonane z 70 cm paska szarej, drukowanej tektury, dwie kieszenie w których znajdują się dwie fotografie mieszane z sześciu różnych oraz siatka stalowa. Na froncie nalepiona fotografia formatu 120 x 120 mm. Całość zafoliowana, ręcznie numerowana do 213 sztuk. Profesjonalnie wykonana płyta CDR. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
 

 

 

bop 3.1  GOREGHAST "Nightmares"  CDR 2006  /black dark ambient/

"...Obrządek, potężniejszy niż cokolwiek wymyślonego przez człowieka, walczy przeciwko zakotwiczonej ciemności. Obrządek krwi, wrzącej krwi. Owe odruchy wrażliwości niczego nie zawdzięczają przodkom, lecz niedołężnym chmarom dzieci ziemi, liczonym na tryliony..." Wielbiciele twórczości Mervyn'a Peake'a na pewno wiedzą z czym mamy do czynienia - GOREGHAST jest projektem ubocznym Destroyera (PARANOIA INDUCTA) tworzącym muzykę bardzo mroczną - Black / Dark Ambient - rytmiczną i wypełnioną nieludzkimi dźwiękami jak by pochodziły z obcego wymiaru.

Niekonwencjonalnie wydana płyta - składany na trzy części pasek zadrukowanej tektury, wszystko dodatkowo owinięte przeźroczystym materiałem - nakład limitowany, ręcznie numerowany w ilości 202 sztuki !!  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.9  KREPULEC / OUTOFSIGHT "Furious Friends"  CDR 2006   /neofolk/martial industrial/

"Furious Friends" - wspólnie stworzony 33 minutowy materiał w chaosie wściekłych komend. Opowieść o ludziach dla ludzi, o walce dla walczących i wytrwałości. Opowieść o człowieku i czynach, słabościach i bohaterstwie.

Płyta wydana niekonwencjonalnie -  format 18 x 18 cm, okładka drukowana na jasno brązowej tekturze. Do każdej płyty dołączona fotografia przedstawiająca żołnierza Armii Krajowej. Okładka owinięta wyszywaną opaska z materiału. Całość zafoliowana i ręcznie numerowana w nakładzie limitowanym 222 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.8  ATUM "Agorafobia"  CDR 2006  /dark ambient / cold sounds/

Debiutancki materiał ATUM, polskiego projektu dark ambientowego. "Agorafobia" to prawie 40 minutowy zimny jak lód krążek. Mroczne i chłodne dźwięki inspirowane martwymi i bezkresnymi przestrzeniami.

Niekonwencjonalna trójkątna okładka - 21 x 21 x 30 cm!! Składana na połowę z otworami przez które przewleczona jest czarna gumka wiążąca okładkę w całość! W środku wklejony dodatkowy tekturowy pasek zabezpieczający płytę przed przemieszczaniem się. Ręcznie numerowana edycja 255 sztuk, profesjonalnie wykonana płyta CDR!!  Wkładka zawiera piękny wiersz A. Mickiewicza pt. "Nad Wodą Wielką i Czystą..."  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.7  BRANDKOMMANDO "Time Of Violence"  2CDR 2006  /power electronics / harsh noise industrial/

Człowiek XX wieku w celu przejęcia kontroli nad drugim człowiekiem, zapoczątkował konflikty, które stały się symbolem przemocy, terroryzmu, dyskryminacji, nietolerancji... Każdego dnia w wyniku przemocy dokonywanej na drugim człowieku ginie człowiek. "Time Of Violence" / "Czas przemocy" Harsh Noise'owa, dwupłytowa destrukcja!!  Podwójny album polskiego projektu BRANDKOMMANDO.  Ponad 90 minut muzyki!! Power electronics and  power harsh noise!!! 

Niekonwencjonalnie wydana płyta wykonana z paska zadrukowanej tektury, płyty umieszczone w dodatkowych zabezpieczających tekturach, całość oprawiona czerwona opaską, ręcznie numerowana do 200 sztuk. Profesjonalnie wykonane płyty CDR!! NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.6    MOLJEBKA PVLSE / HOROLOGIUM "Kaukasus"  CD 2005  /experimental/dark ambient/industrial/

Kaukaz, najwyższe góry Europy, pasma zaklętych i magicznych rejonów... Płyta "Kaukasus" poświęcona jest nieustającemu w konfliktach narodowościowych regionowi Kaukazu, jego potężnej i pięknej kulturze, oraz ludziom zamieszkującym te zaklęte regiony... Ponad 45 minut eksperymentalenj muzyki dark ambientowej w wykonaniu dwóch projektów, szwedzkiego MOLJEBKA PVLSE, oraz polskiego HOROLOGIUM. Płyta CD limitowana do 555 sztuk, wydana niekonwencjonalnie / wymiary 260 x 360 cm - zadrukowana tektura złożona w format 13 x 18 cm. Całość dodatkowo opatrzona specjalna opaska z materiału lnianego. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.5   DEAD MAN'S HILL - "Esoterica Orde De Dagon"  CDR 2005 /apocalyptic / dark ambient / industrial/

Płyta belgijskiego projektu DEAD MAN'S HILL. Porcja 43 minut muzyki utrzymanej w klimatach apocalyptic dark ambient typowej dla wczesnych wydawnictw z Cold Meat Industry. Połączenie dynamicznej perkusji, industrialnej rytmiki z charakterystycznym wokalem. Płyta estetycznie wydana przyozdobiona zdjęciami przedstawiającymi akty kobiet z przed wielu lat!! Format wydawnictwa to 130 x 180 mm. Specjalnie wykonana płyta CDR z profesjonalnym natłoczeniem na powierzchni. W każdym egzemplarzu znajduje się dodatkowo zdjęcie wykonane w sepii - w każdym egzemplarzu inne!! Edycja limitowana 260 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.4  BRANDKOMMANDO - "Achtung! Achtung! Der Kommunismus Kommt!" CDR 2005 /power rhytm noise / harsh industrial/

Debiutancki materiał polskiego Brandkommando. 35 minut power rhytm noise / harsh industrial !!  Hałaśliwe grzmoty, brzmienia, wszystko rytmiczne i dobrze zaaranżowane. Wszystko utrzymane w konwencji komunistycznej (sample). Płyta wydana nietypowo z paska zadrukowanej tektury, składana na trzy części i zabezpieczona tekturową opaską. Całość pakowana w aluminowe woreczki. Profesjonalnie wykonany CDR w nakładzie limitowanym do 111 sztuk!!  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
    bop 2.2   PLAN-A / DESOLATION ZONE / TOTENHAUS - "Grunberg Maschinen Sturm"  CDR 2005 /industrial /dark noise/

Split trzech zielonogórskich przedstawicieli sceny industrialnej. Power of Industrial Music - maschines game.

Wydane na profesjonalnie wykonanym nośniku CDR w nakładzie limitowanym do 200 sztuk. Wydanie niekonwencjonalnie: dwa prostokątne kawałki zadrukowanej tektury, po między nimi siatka stalowa - wewnętrzna tektura oklejona dodatkowo papierem ściernym. Wydane w dwóch kolorach - wszystkie numery nieparzyste na tekturze koloru czerwonego, numery parzyste na tekturze koloru brązowego. 60 minut muzyki stworzonej przez zielonogórskie projekty industrialne.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 2.0  INFAMIS - "UPIÓR - :: qualis rex, talis grex ::"  CDR 2005   /atmospheric / ambient/

Klimatyczna muzyka ambientowa przepleciona z chórami operowo- gregoriańskimi łączy w sobie struktury mroku, melodii, fascynacji barw i piękna...

Płyta  wydana w formie książki formatu A5, czarna okładka ze złotymi nadrukami, wewnątrz 12 stron na których przestawione są specjalne grafiki oraz cytaty. Nakład płyty limitowany do 333 sztuk. 6 pierwszych egzemplarzy tej płyty to duży kartonowy box z wieloma dodatkami graficznymi oraz kozim rogiem. Wymiary boxu to: 18 x 43 x 8 cm. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.9  PARANOIA INDUCTA / MOAN – „Body and Steel" 3'CDR 2005  /dark industrial/

Wydawnictwo niekonwencjonalne. Płyta złożona z metalowej blachy owiniętej metalowym drutem. W środku znajduje się drukowana wkładka ozdobiona czterema pracami graficznymi Anny Cytowicz. Okładka wraz z płytą znajduje się w dodatkowej grubej tekturze. Całość pakowana jest w specjalne woreczki samoprzylepne z nalepką na powierzchni. Całość ręcznie przygotowywana w nakładzie limitowanym do 155 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.8  DEAD MAN’S HILL– "Legion”  CDR 2005 /apocalyptic / dark ambient / industrial/

Płyta wyprodukowana niekonwencjonalnie z paska brązowej tektury. Do każdego egzemplarza wklejone są trzy specjalne zdjęcia w sepii autorstwa Kormaka z GHOSTS OF BRESLAU. Dwa wewnętrzne zdjęcia zmieniają się i wklejane są z czterech różnych zdjęć. Płyta znajduje się w ręcznie wklejanej tekturowej kieszonce. Nośnikiem jest profesjonalnie drukowana płyta CDR. Nakład limitowany ręcznie numerowany do 111 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.7  MROK – „Res Divinae" CDR 2004  /black dark ambient / industrial /

Wydawnictwo niekonwencjonalne w formacie A5. Drukowana okładka w kolorze bieli ozdobiona diabelskimi grafikami. Zewnętrzna strona oprawy graficznej jest specjalną folią, na której nadrukowane jest logo projektu MROK, całość spięta zszywaczem. Płyta jest nośnikiem CDR z profesjonalnie zadrukowaną powierzchnią. Edycja wydawnictwa jest limitowana ręcznie numerowana w ilości 222 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.6  PARANOIA INDUCTA – „Sanctified Destruction" CDR 2004  /industrial / noise/

Płyta wydana niekonwencjonalnie w formie książeczki.  Całość jest formatu nietypowego o wymiarach 130 x 175 mm.  Płyta jest nośnikiem CDR z profesjonalnie zadrukowaną powierzchnią. Edycja limitowana ręcznie numerowana w ilości 150 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.5  NIEGRZECZNA PENSJONARKA / PARANOIA INDUCTA – „In Other Words" CDR  2004 /industrial / noise/

Płyta wydana niekonwencjonalnie z paska stalowej tektury. Po złożeniu jej wymiar to 16 x 16 cm. Tektury są drukowane, całość jest opatrzona grafikami autorstwa Krzysztofa Gibasa. Płyta to mini CDR ze srebrna nalepką na całej powierzchni. Nakład limitowany, ręcznie numerowany do 80 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.4  TOTENHAUS – „Black Future Shines Bright" CDR 2004 /dark industrial / noise / 

Płyta wydana niekonwencjonalnie z pasków czerwonej tektury. Po złożeniu jej wymiar to 13 x 13 cm. Tektury są drukowane. Wydawnictwo stanowi drugą część trylogii której koncept poświęcony jest samobójstwu. Tym razem do płyty dołączyliśmy stalową strunę. Nakład limitowany, ręcznie numerowany do 50 sztuk.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.3   V-1 / COLD FUSION – "Prince De La Mort/Libertine" CDR 2004  /military ambient/

Płyta wydana niekonwencjonalnie w boksie DVD. Okładka drukowana jest na specjalnym jasnobrązowym papierze. W środku znajdują się dwie drukowane tektury z informacjami o wydawnictwie.  Płyta CDR jest czarnym nośnikim o fakturze płyty vinylowej, nakład limitowany do 100 kopii.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.2  DESIDERII MARGINIS / MOAN / ARTEFACTUM – „Lost Signals From Unknown  Horizons"  CDR 2004  /dark ambient / dark industrial/ 

Płyta wydana niekonwencjonalnie w formie starego listu. Składana z dużej kartki papieru. Do wydawnictwa dołączona jest fotografia o wymiarach 155 x 155 mm, a także tekturowa wkładka na której wydrukowano informacje. Płyta jest czarna płytą CDR z profesjonalnie malowaną powierzchnią. Całość zalakowana, na froncie oprawy graficznej znajduje się znaczek (specjalnie do tego stworzony) i pod pieczętowany czerwoną pieczątką przedstawiającą „bieluń”. Nakład limitowany do 222 kopii.   NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.1  KREPULEC / COLD FUSION – „Parabellum” CDR 2003  /military industrial/

Płyta wydana niekonwencjonalnie w tekturowej oprawie, wiązanej sznurkiem konopnym. Tektura jest oklejona drukowanymi papierami, z przodu nalepiony jest znaczek pocztowy z lat 1945-1954 (w każdym egzemplarzu inny!!), do tego dodatkowa drukowana wkładka. Płyta mini CDR ze złotą nalepką na powierzchni, nakład limitowany do 66 kopii. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 1.0   ARKHAM – „Nemezis” CDR 2003 /dark ambient / industrial /

Płyta wydana niekonwencjonalnie w białym, tekturowym pudełku wielkości 20 x 20 cm i grubości 4 cm z czerwonym logiem. W środku pudełka znajduje się zegar, dodatkowa wkładka, oraz płyta w drukowanej kopercie - wszystko w kolorze czerwonym. Płyta to czarny CDR z czerwoną nalepką na powierzchni płyty, nakład limitowanym do 120 kopii.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 09  ANTICREATIVE DEATHINITION – „Out Of Tune” CDR  2003 /strange industrial/

Płyta została wydana w sposób niekonwencjonalny w nakładzie limitowanym do 150 kopii. Oprawa wykonana jest z jasno szarej tektury skręconej dwoma śrubami. Płyta to czarny CDR z nalepką na całej powierzchni płyty. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 08    KREPULEC – „Krępulec” CDR 2003 /military ambient / noise /  

Płyta została wydana w sposób niekonwencjonalny w nakładzie limitowanym do 100 kopii. Oprawa płyty jest wykonana ze skór i tektur, zapinana na srebrną sprzączkę. Do każdej płyty dołączona jest fotografia - jedna z czterech różnych  ujęć. Płyta to czarny CDR z nalepką na całej powierzchni płyty. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 07    TOTENHAUS – „Slit Your Throat” CDR 2003  /harsh noise – power electronics/  

Płyta TOTENHAUS wydana jest niekonwencjonalnie w nakładzie limitowanym do 50 kopii. Oprawa graficzna przygotowana jest z brązowej tektury, która po złożeniu tworzy charakterystyczny kartonik.  W środku oprawy znajduje się otwór średnicy 5 mm przez który został przewleczony sznurek konopny. Do każdej płyty dołączona jest żyletka.  Płyta to czarny CDR z nalepką na całej powierzchni. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 06  VALLES LACRIMARUM - „A Piece Of  Snails Existence On The Vertical Street In                                                            Hell” CDR 2003 / new synth ambient /

Wydawnictwo VALLES LACRIMARUM jest wydane niekonwencjonalnie w nakładzie limitowanym do 80 kopii. Wkładka przygotowana na drukowanej kalce technicznej (0,5 m długości), pudełko zabezpieczone  dodatkową tekturową oprawą. Płyta  CDR z szarą nalepką na całej powierzchni płyty. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 05    MROK – „Eternal Madness” CDR 2002  /black industrial, black ambient/  

Pozycja wydana niekonwencjonalnie w szarym,    tekturowym pudełku wielkości 13 x 17 cm i grubości 0,8   cm (tektury są drukowane). Płyta to czarny CDR z szarą      nalepką na całej powierzchni płyty.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 04    V-1 –„The Last Crusade-TERROR 2002” CDR 2002 /zimny ambient / industrial/ 

Wydawnictwo V-1 wydane zostało jako limit (66 kopii) z  czarną tekturową wkładką oraz czerwonym wkładem określającym nr kopii. Całość jest opakowana w czarną, nie prześwitującą folię. Na płycie CDR znajduje się czarna nalepka.  NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 03    INFAMIS –„Cardinal Of The Daemons” CDR 2002  /demonic ambient/    

Wydawnictwo CDR z czarno-białą, kredową wkładką (drukarnia). Na płycie znajduje się czarna nalepka. Wydawnictwo wyprodukowane w nakładzie 230 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 02 VALLES LACRIMARUM-„Everything is Nothing” CDR 2001 /new synth-ambient /

Wydawnictwo CDR z czarno-białą, kredową wkładką (drukarnia). Na płycie znajduje się czarna nalepka. Wydawnictwo wyprodukowane w nakładzie 230 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
     
   

bop 01    INFAMIS –„Papież Widm I Widziadeł” CDR 2001 /demonic ambient/

Demo’99 wydane na płycie CDR z kredową, czarno-białą wkładką (drukarnia). Na płycie znajduje się czarna nalepka. Wydawnictwo wyprodukowane w nakładzie 230 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!

 
  << WSTECZ <<  
         
NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2015