NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 4.4    
  BRANDKOMMANDO - "Keine Arbeit Macht Frei!"   
  CD 2007  
    / power electronics / noise /  
    Najnowsza płyta naszego rodzimego projektu BRANDKOMMANDO. Ponad 60 minutowa młócka dźwięków. Ciężka jazda teraz wzbogacona o ostre wokale w stylu power electronics! Bezlitosne ściany hałasów, przestery i ekstrema jakiej BRANDKOMMANDO nam nie oszczędza!     
    "Keine Arbeit Mach Frei!" to odzwierciedlenie bólu, strachu, głodu i cierpień ludzi, którzy zmuszeni byli do życia w obozach zagłady w czasie II Wojny Światowej. Tysiące ludzi którzy doświadczyli nieludzkich cierpień i terroru, przemocy i poniżania. "Keine Arbeit Mach Frei!" to muzyczne odzwierciedlenie obozów śmierci i pracy.     
    Niekonwencjonalnie wydana płyta. Pas drukowanej tektury składanej do formatu 13 x 18 cm. Specjalnie ukształtowana tektura z pionowym nacięciem służącym do zamykania okładki. Opakowanie ręcznie wycinane i składane, numerowane ręcznie do 350 sztuk. Całość zafoliowana.    
   

   
    ....................................    
       
    BRANDKOMMANDO    
    "Keine Arbeit Macht Frei!"  + "Treblinka"    
    special box edition CD + CDR 2007    
  <edycja limitowana do 100 sztuk>  
    Nowa płyta BRANDKOMMANDO "Keine Arbeit Mach Frei!" wydana w formie kolekcjonerskiego boksu w nakładzie limitowanym do 100 sztuk. Zawiera dodatkowo inny niepublikowany nigdzie wcześniej materiał koncepcyjny "Treblinka" dotyczący obozów zagłady Treblinka I i Treblinka II. Power electronics!!    
   

Wydawnictwo niekonwencjonalne wydane w specjalnym tekturowym pudełku - 150 x 230 x 10 mm -. W środku znajdują się dwie płyty: "Keine Arbeit Mach Frei!" CD + "Treblinka" CDR. Dodatki graficzne: zdjęcie Brandkommando + wydruk artykułu dotyczącego obozów Treblinka, a także dodatkowo w każdym egzemplarzu znajduje się drut kolczasty. Całość ręcznie składana i numerowana w nakładzie 100 sztuk! - Nakład wyprzedany

   
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012