NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 5.2    
    NEKYIA – "Alchemalady"    
  CD 2008  
    / dynamic and rhythmical dark sounds /  
    Jakkolwiek by nie określać muzyki NEKYIA zawsze znajdują się elementy, które wybiegają poza utarte schematy i ramy muzyczne. ”Alchemalady” to album, którego fundamentem jest mocny i solidny rytm, wzniosłym murem twierdzy są nietuzinkowe aranżacje bogate w najróżniejsze brzmienia i barwy. A spoiwem jest alchemiczny koncept, zlepiony nierozerwalnie element z elementem, utwór z utworem, dźwięk z dźwiękiem…

"Alchemalady" to 60 minutowy, dynamiczny album pełen rytmu, przejmujących wokali żeńskich i mocnych męskich głosów, szeptów i śpiewów. 14 kompozycji łączących elementy elektroniczne z zróżnicowaną perkusją i mocnymi uderzeniami industrialnymi.

Płyta wydana niekonwencjonalnie z kart tekturowych wymiarów 130 x 180 mm. Trzy oddzielne karty z brązowej tektury ze złotymi nadrukami! We wszystkich kartach wykonane są otwory przez które przewleczony został naturalny sznurek łącząc wszystko w całość. Płyta CD mocowana we wewnętrznej wkładce za pomocą gumowego krążka. Całość ręcznie składana i numerowana do 456 sztuk.

   
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012