NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 5.5    
    NORDVARGR – "Interstellar"    
  CD 2008  
  / Deep dark ambient with excellent the dark-sounds /  
    Nowy album szwedzkiego przedstawiciela mrocznych dźwięków, współtwórcy takich projektów jak MZ 412, TOROIDH, czy FOLKSTORM. Jest współtwórcą wielu inicjatyw, udziela się w wielu projektach muzycznych, nagrywa płyty na całym świecie a także jest odpowiedzialny ze wiele zmasteringowanych płyt w otchłaniach piwnicy Vill’a Bohult. A więc Panie i Panowie, przed Wami po raz pierwszy w Polsce pełny album maestro Nordvargr’a!

Ponad 40 minutowa płyta zainspirowana mocą przestrzeni, bezkresnych odległości i pustki, sam Nordvargr mówi o tej płycie tak "...Nie ma dla mnie większego zła, niż pustka kosmosu, całkowicie wroga i nieprzyjazna dla wszelkiego życia - przeciwstawienie egzystencji, a zarazem matka wszystkiego co znamy ...". Album wyróżnia bardzo mocny i mięsisty dźwięk, mocno dark ambientowy wyziew do którego stworzenia Nordvargr wykorzystał wyłącznie dźwięki z przestrzeni, zapisów dźwiękowych z satelit, kosmicznych stacji badawczych i różnych częstotliwości jakie wysyłają obiekty kosmiczne między sobą.

Niekonwencjonalnie wydana płyta, w specjalnym wykonanym z czarnej tektury opakowaniu. Nietypowy kształt opakowania który po złożeniu stanowi format 150 x 150 mm. Czarna tektura ze srebrnymi nadrukami!! W środku znajdują się trzy dodatkowe wkładki przedstawiające różne oblicza kosmicznej przestrzeni. Całość bardzo mroczna i czarna, ręcznie składana i numerowana do 444 sztuk!! NAKŁAD WYPRZEDANY!

   
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012