NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 5.8    
    PARANOIA INDUCTA "Pia Fraus"    
  CD 2008  
  Dark ambient / Dark industrial sounds!  
    “Pia Fraus” to druga cześć trylogii o nazwie LUX MUNDI. Trylogia jest trybutem dla wszystkich którzy umarli, zostali zabici, oszukani, poniżeni i prześladowani przez katolicki kościół. To hołd dla wszystkich ofiar wobec których zamiast miłości, nadziei i braterstwa, zastosowano tortury i śmierć.

Ponad 50 minutowa płyta na którą Anthony A. Destroyer twórca PARANOIA INDUCTA zaprosił ponownie eLL z SUI GENERIS UMBRA oraz Roberta Marciniak'a z RUKKANOR. Drugi Akt o kolorze czerwonym symbolizuje kolor kardynalski. I tak jak w przypadku pierwszej fioletowej części symbolizującej kolor biskupi i
arcybiskupi płyta „Pia Fruns” dedykowana jest ofiarom którzy zginęli i byli szykanowani z rąk kardynalskich. Dark Ambientowa płyta ze specyficzną atmosferą śmierci i dźwięków industrialnych, chorałów, śpiewów i odgłosów. W dalszej części utrzymana stylistyka z płyty „Gloria Lasus”.

Płyta wydana niekonwencjonalnie - czerwona okładka z 12-to stronicową książeczką wypełnioną grafikami do każdego utworu. Książeczka pakowana jest w specjalnie wykonaną kopertę w kształcie krzyża i zalakowana. Na froncie znajduje się znaczek wraz z czerwoną pieczęcią. Całość zafoliowana i ręcznie numerowana w nakładzie limitowanym 444 sztuk.

   
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012