NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 6.3    
    :WULGATA:    
     "Ressurection of those days… a third book Has been writen"    
  digipack CD 2008  
  Dark Ambient / Ritual and Etno Sounds!  
    Nowa płyta znakomitego projektu WULGATA otwiera koleją kartę w swojej historii. Ponad 10 lat doświadczeń muzycznych nie pozostawia wątpliwości. Projekt nie kryje swych fascynacji kulturami wschodnimi i etnicznymi, do tego stopnia, że na płycie można posłuchać oryginalnie zagranych dźwięków na didgeridoo czy różnych innych drobnych instrumentach etnicznych. Wszystko połączone z współczesną muzyką dark ambientową.

Płyta nagrywana była przez kilka miesięcy co w rezultacie pozwoliło na stworzenie zróżnicowanej stylistyki. Płyta, która łączy w sobie dawną kulturę z współczesnym stylem tworzenia muzyki, łączy dźwięki akustyczne z dźwiękami wygenerowanymi przez elektroniczną aparaturę. Umiejętnie wyważone dźwięki przeplatają się jeden w drugi tworząc bardzo ciekawy i przyjemny album. Płyta potrafi przenieść słuchacza z jednego świata w drugi. Jest płytą zdecydowanie mocno stojącą na fundamencie muzyki Dark Ambientowej.

Wydana w ładnie zaprojektowanym digipacku, przygotowana starannie do wydania, perfekcyjnie zremasterowana i profesjonalnie wyprodukowana.

   
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012