NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 6.5    
   

NORDVARGR

   
  "Untitled Navigations I"  CD 2009  
    / deep dark ambient / dark sounds /  
   

Nowy album nordyckiego wilka, lidera na szwedzkiej scenie mrocznych dźwięków. Współtwórca takich projektów jak MZ412, TOROIDH, czy FOLKSTORM po raz drugi prezentuje swoje oblicze w Beast Of Prey.

   
    Untitled Navigations I zostało nagrane na żywo w studio Villa Bohult i jest to jeden, wielki ambientowy kawałek posuwającego się mroku. Wraz z ewolucją przestrzeni dźwiękowych, rytmy pojawiają się i zlewają z trzeszczeniem porysowanych płyt i głębokimi, rezonującymi częstotliwościami. Częściowo oparty na poprzednich próbach Nordvargr'a polegających na zaburzeniu wzorców snu, nagranie to zawiera także fale theta/delta ale ich cel nie jest ujawniony. Untitled Navigations I przedstawione jest tak jak wykonane, bez żadnych dodatkowych dograń ani postprodukcji. Przygotujcie się na kolejną mroczną podróż w głąb umysłu nordyckiego mistrza mroku.    
    Niekonwencjonalnie wydana płyta, w specjalnym wykonanym z białej tektury opakowaniu. Nietypowy kształt opakowania, który po złożeniu stanowi format 150 x 150 mm. Biała tektura ze srebrnymi nadrukami!! W środku znajdują się trzy dodatkowe wkładki przedstawiające różne oblicza zimowych przestrzeni. Całość bardzo śnieżna i lodowata, ręcznie składana i numerowana do 300 sztuk!! NAKŁAD WYPRZEDANY!    
   

   
    ....................................    
       
 

NORDVARGR

 
  "Untitled Navigations I"  
  wooden box edition  CD + 3’CDr 2009  
  <edycja limitowana do 100 sztuk>  
    Nowy album nordyckiego wilka wydany w kolekcjonerskiej wersji BOX z dodatkową płytą 3’CDr, na której znajdują się niepublikowane wcześniej utwory NORDVARGR’a. Piękne drewniane pudełko z grawerowanym logo, dodatkowo biała naszywka wyszywana srebrną nicią, zawartość pakowana w srebrną folie. Edycja limitowana 100 sztuk. NAKŁAD WYPRZEDANY!    
   
  - drewniane pudełko – 180 x 180 x 20 mm  
  - CD – "Untitled Navigations I"  
  - 3’CDr – NORDVARGR – niepublikowane utwory!  
  - biała naszywka haftowana srebrną nitką  
  - okładki + grafiki  
  - ciężar:  0,30 kg  
  - edycja limitowana – 100 sztuk.  
 

 
       
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012