NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 7.0    
    INNER VISION LABORATORY    
  "Anywhere out of this World" digipack CD 2010  
    / dark deep ambient / darksounds /  
    Nowy album polskiego projektu penetrującego szeroko pojęte zjawisko jakim jest Ambient. Projekt rozpoznawalny przez wielu, charakteryzujący się przestrzennym dźwiękiem, łączący elementy różnych stylistyk i eksperymentujący z field recordings. Płyta "Anywere Out Of This World" to piękna i wrażliwa podróż po świecie kreowanym przez INNER VISION LABORATORY, to podróż porywająca duszę i serce. Podróż wśród rozlegających się echem głosów i śpiewów ludowych trwale związanych z Matką Ziemią. To płyta posiadające Ducha, Ducha Ziemi.    
    Na krążku “Anywhere Out Of This World” usłyszycie doskonale zaaranżowane i wyważone kompozycje ambientowe, przestrzenne kolaże połączone folklorem, które podkreślają specyfikę albumu. Oczywiście nie zabrakło świetnie wpasowanych partii pianina oddających charakter płycie.    
    Ponad 50 minutowy album zawierający 11 tracków, wydany w kolorowym digipacku. Nakład 500 sztuk. Płyta dla fanów dark ambientowych, spokojnych i zróżnicowanych dźwięków ala Raison D'etre, Desiderii Marginis, Asmorod itp...    
   

   
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  :: HARD ART :: MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012