NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  ::  MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
         
         
       
    bop 7.2    
    PARANOIA INDUCTA    
  "Evil Angel"   digipack CD 2010  
  / dark ambient / dark & death industrial /  
    Jest! Najnowsze dzieło A.A.Destroyer’a powstało: "Evil Angel" to płyta poruszająca najgłębsze uczucia w człowieku, wrażliwa, delikatna i niespokojna. Projekt PARANOIA INDUCTA zyskał duże uznanie za swoje poprzednie albumy i jest jednym z cenniejszych projektów na polskiej scenie mrocznych dźwięków. Płytą ”Evil Angel” udowadnia że ma dużo do powiedzenia, jest to najbardziej osobista płyta twórcy PARANOIA INDUCTA i zarazem jedna z najwrażliwszych płyt jakie zostały wydane w Beat Of Prey. Z wielką dumą i przyjemnością wypuszczamy tą produkcje na świat!    
    Na krążku "Evil Angel" mamy spokojne i idealnie wyważone dark ambientowe przestrzenie, delikatnie wyłaniające się głosy, szepty... - i znikające jak by ginęły w oddali. Duża dawka niesamowitych industrialnych dźwięków, odgłosów dogorywających maszyn które tak charakterystycznie odzwierciedlają muzykę PARANOIA INDUCTA. I ta doskonała jakość poszczególnych dźwięków... piękna płyta!    
    Ponad 50 minutowy album zawierający 11 tracków, wydany w lakierowanym i kolorowym digipacku ozdobionym wyśmienitymi pracami Amelii ( www.myspace.com/ameliakcd ). Nakład 500 sztuk.    
   

   
         
    << WSTECZ <<    
         

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI  ::  WYDAWNICTWA  ::  INSTRUMENTY  ::  MUZYKA  ::  KATALOG  ::  LINKI  ::  KONTAKT
 
© copyright 2005  Wszelkie prawa zastrzeżone. BEAST OF PREY 2012