Instrumenty burzowe

SPRING TUBE: Zawodowy instrument burzowy wyprodukowany z dbałością w każdym szczególe. Doskonały dźwięk imitujący odgłosy burzy. „Sping-tube” jest źródłem stałego dźwięku lub efektu dźwiękowego. Stanowi bardzo oryginalny instrument i wzbogaca wyposażenie muzyka, jest ciekawym instrumentem akustycznym, który prezentuje się niezwykle widowiskowo na scenie jak i w studiu. Instrument wyprodukowany z bardzo dobrej jakości materiałów. Utwardzona tuba, membrana najwyższej jakości – REMO Fiberskyn i sprężyna produkowana specjalnie do tego instrumentu, hartowana i uszlachetniona. Całość opatrzona efektowną grafiką i blaszką znamionową producenta.

SPRING TUBE 1"

Rozmiar 1″ : średnica 3 cm, długość 25 cm.
Najcieńszy oferowany instrument, charakteryzujący się niezwykłą barwą, wysokim dźwiękiem przypominającym analogowe brzmienie starych syntezatorów. Efektowny instrument którego barwa może stanowić efekt dźwiękowy, który może mieć wiele zastosowań.

CENA: 39 zł

SPRING TUBE 2"

Rozmiar 2″ : średnica 5 cm, długość 25 cm.
Drugi z grupy cienkich instrumentów burzowych, a zarazem najpopularniejszy model cieszący się największym zainteresowaniem. Uniwersalnego zastosowania dźwięk tworzony przy pomocy tego modelu może stanowić efekt dźwiękowy jak i spokojny podkład przy delikatnej i równomiernej grze na instrumencie.

Cena: 49 zł

SPRING TUBE 3"

Rozmiar 3″ : średnica 7,5 cm, długość 25 cm.
Model średni o nieco większej średnicy prezentuje się bardzo widowiskowo i brzmi donośne, głośne i donośne tonacje o bardziej niskich częstotliwościach świetnie wypełniają muzykę. Średnica na tyle duża że bez przeszkód można przymocować mikrofon kontaktowy i nagrywać dźwięk bezpośrednio z membrany

Cena: 59 zł

SPRING TUBE 4"

Rozmiar 4″ : średnica 10 cm, długość 25 cm.
Dużej średnicy model instrumentu burzowego. Niskie, głośne i potężne brzmienie szczególnie często wykorzystywane w różnego rodzaju podkładach. Efekty dźwiękowe uzyskiwane na tym instrumencie są bardzo zróżnicowane, przez natężenie i intensywność ruchów uzyskujemy sporą paletę ciekawych dźwięków i efektów. Duża średnica do której można przymocować mikrofon kontaktowy i nagrywać dźwięk bezpośrednio z membrany lub mikrofonem w studiu nagrań albo na scenie.

Cena: 69 zł

SPRING TUBE zestaw

Zestaw wszystkich czterech instrumentów zapewniający duży wachlarz efektów dźwiękowych i barw
do wykorzystywania na setki różnych sposobów. Przy grze na takich instrumentach tylko wyobraźnia
nas ogranicza. Zestaw składa się z czterech instrumentów o rozmiarach 1″, 2″, 3″ oraz 4″.
Wysyłamy w dobrze zabezpieczonej paczce!

Cena: 199 zł

Jak zamawiać?

  1. Zamówienia na wybrane instrumenty prosimy składać na skrzynkę e-mail: info@beastofprey.com
  2. W mejlu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie swojego zamówienia oraz dane do przelewu bankowego.
  3. Formy płatności: przelew bankowy, blik lub paypal.
  4. Nie realizujemy zamówień za zaliczeniempocztowym/kurierskim.
  5. Do każdego zamówienie należy doliczyć jednorazowo opłatę za przesyłkę – ceny zgodnie z obowiązującą taryfą poczty polskiej lub dowolnego kuriera. Realizujemy także przesyłki na paczkomat.
  6. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami.

INNE INSTRUMENTY

INDUSTRIAL SOUND to warsztat, w którym powstają różne mniej lub bardziej nietypowe instrumenty akustyczne, w naszej pracy wykorzystujemy drewno, tworzywa sztuczne i różnego rodzaju metale często bazując na recyklingu.

Steel Sail / Stalowy Żagiel – to konstrukcja wykonana z metalu bazująca na pomyśle Roberta Rutmana. Arkusz metalu działa w tym przypadku jak membrana głośnika, a napięta stalowa lina jest struną po której gramy smyczkiem. Instrument można stroić do dowolnej tonacji.

Steel Harp / Stalowa Harfa – kolejna konstrukcja wykonana z metalu bazująca na pomyśle Roberta Rutmana. Metalowa rama z prętami stalowymi, strojone wg dowolnej skali muzycznej. Wibracje z prętów przenoszone są na arkusz blachy, który stanowi membranę i emituje dźwięk.

Bębny ramowe – tradycyjne konstrukcje na bazie brzozowego drewna o dużych średnicach do 24 cali. Przy budowie instrumentów używamy dowolnych membran wg. indywidualnych potrzeb klienta.